mediace

Poslal Vás k mediátorovi soud nebo byste svou situaci rádi vyřešili dřív, než to k soudu doputuje? Rodinné, pracovní, sousedské a další svízele můžeme probrat a věřím i vyřešit za zlomek času, ceny a především beze stresu a poškozených vztahů. 

Rychlost

Čas, za který dosáhnete dohody záleží jedině na Vás. Standardně trvá jedno mediační setkání 3 hodiny a když všechno dobře půjde, můžeme být za 2-3 setkání hotoví. Já pro to udělám maximum.

Cena

Cena vlastně také dost záleží na Vás. Přijdete-li od soudu, stojí první informační setkání 400 Kč a strany ho běžně hradí napůl. Jinak je cena smluvní (tzn. že se na ni dohodneme a může se lišit dle druhu konfliktu, složitosti, atd.) a strany ji obvykle taktéž platí napůl.

Dohoda

Spravedlivé řešení je ošemetné. To jsem se naučil už jako advokát a plyne to i z dlouhodobých psychologických výzkumů. Nejlepší způsob, jak dobrého a spravedlivého řešení dosáhnout, je, se na něm dohodnout. To umožňuje mediace a s tím Vám umím pomoci.

Mediace, pracovní spory, obchodní spory, rozvody, péče o děti
Psychologické poradenství, koučink, terapie

Psychoterapie (nepřijímám nové klienty/ky)

Dlouhodobá systematická práce trvající v řádech měsíců až let. Tradičními tématy jsou náročné situace v rodině, zdravotní obtíže, nenadálé události. Ale stále častější je také rozvojová psychoterapie, kdy se klienti rozhodnou pravidelně se zastavit a tak jako preventivně sportují, zdravě jí a jinak dbají o své tělo, dbát v terapii i o svou psychiku.

Koučink

Krátkodobá a efektivní podpora při dosahování Vašich cílů. Můžeme se pověnovat čistě pracovním tématům, soukromým věcem, nebo tolik oblíbenému work-life balance. Protože, upřímně, ono to spolu stejně všechno souvisí.

Konzultace

Vlastně nevíte, co přesně to je, ale určitě něco potřebujete změnit. Dobít baterky, vyrovnat se s životní změnou, zastavit a promyslet co dál. Můžeme se potkat, probrat vše potřebné a uvidíme, co z toho vzejde.

Poradenství

V poradenství se opírám o své formální vzdělání v psychologii a řadu specializačních výcviků. S touto oporou v zádech usedám naproti klientovi, kdy je to nakonec vždy o konkrétním člověku, kterému se snažím být k užitku vším, čím umím a dokáži. 

workshopy

Stavím na své praxi lektora a učitele. Nepoužívám prezentace, hodně máchám rukama a spíš než sebe raději poslouchám klienty. Ohromně mě to baví a jako těžkého introverta také ohromně vysává. Ale stojí to za to! 

Právo pro psychology

Mimořádně úspěšný workshop, který původně začal (a stále pokračuje) jako jeden z nejlépe hodnocených předmětů na katedře Psychologie FFUK. Co potřebuje psycholog a psychoterapeut vědět při výkonu své profese a kde číhají právní obtíže?

Psychologie pro právníky

Opravdový work-life balance (přepracování, nespokojenost v soukromém životě, psychosomatické obtíže, absence smyslu v práci/životě, vyhoření), psychologické strategie vyjednávání a manipulace.

Bespoke workshopy

Vše na pomezí práva a psychologie. Připravujete se na mediační zkoušky, čeká Vás náročné vyjednávání, poohlížíte se po facilitátorovi, potřebujete stínovat a vyhodnotit poradu. Pojďme to probrat a určitě něco vymyslíme. A když ne společně, zkusím doporučit šikovné kolegy/ně.

Nabízené workshopy a semináře. Psychologie pro právníky, vyjednávání, manipulace